  Zsugorcső készletek, 3: 1, HIS-3
Főbb jellemzők
Átlátszó
Zsugorodási arány: 3: 1
Névleges ? (zsugorodás előtt/után): 12 mm/4 mm
Leírás
Szállítás tartalma
Csomagonként 10 db zsugorcső, 20-20 cm-es darabokra szabva.
Műszaki adatok
Névleges ? (zsugorítás után): 4 mm
Névleges ? (zsugorítás előtt): 12 mm
Hőmérséklettartomány: -55 ... +135 °C
Falvastagság: 0. 85 mm
Anyag: Poliolefin
RoHS konform: igen
Szín: Átlátszó
Tartalom: 1 készlet
Típus: HIS-3 BAG 12/4
Zsugorodási arány: 3: 1
Zsugorodási hőmérséklet: +100 °C