MK Audio ACCU-15USB (38 cm) 700w akkumulátoros aktív hangfal (1xMik + MP3 + FM)
Műszaki adatok:
- Típus: MK Audio ACCU-15USB (2014 modell)
- Mély hangszóró: 15” (38 cm) - Magas hangszóró: 1, 35" driver
- RMS teljesítmény: 400w
- Maximális teljesítmény: 700w
- Frekvencia: 50 Hz – 19. 000 Hz