Samsung INR18650-35E 3,7V 3500mAh bontott Új pakkból - Jelenlegi ára: 800 Ft
A képeken a sima cellák vannak, ebben az aukcióban szereplő cellák forrfül maradványosak!!!
Felhasználható E-cigibe, lámpába, akkumulátor felújításra stb...
A Samsung INR18650-35E típusú Li-Ion ipari akkulátor cellája egyaránt kiváló választás elektromos járművek akkumulátorába és elektromos bicikli akkupakkokba. Ezt azt teszi lehetővé, hogy rendkívűl magas kapacitása (3500mAh = 3, 5Ah) mellett nagy kisütési áramot is le tud adni (10A).
Akár 35 Wattos elektromos cigibe is jó. 2db esetén 70W, 3db esetén 105W-on is használható.
Max áram
10 A
Kapacitás
3500 mAh
Gyártó
Samsung
Típus
Li-Ion
Kémia
Kapacitás
3500mAh = 3, 5Ah
Névleges feszültés
3, 7V
Min merítési feszültség
2, 65V
Max tőltési feszültség
4, 2V
Folyamatos kisülési áram
10A
Szakaszos kisülési áram
13A
Származási ország
Korea
Minősítés
Grade A
Szín
Rózsaszín / Pink
Súly
48g
Méret
18x65mm