HOME Húsdaráló, 1300 W HG-HD-1300 - Jelenlegi ára: 19 990 Ft
Gyártó:
HOME
Termék típus:
Húsdaráló
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
VTSZ:
EAN:
HG-HD-1300
Licitszorzó:
Telefonszám:
Arukereso. hu identifier:
SOM-HG_HD_1300
maximális teljesítmény: 1300 W
darálási kapacitás: 1600 g / perc
tartozék 3 db rozsdamentes vágórostély (3 mm finom, 5 mm normál, 7 mm durva)
rozsdamentes kés
rozsdamentes adagolótálca
tartozék kolbásztöltő, és kebbekészítő
forgásirányváltás
csúszásmentes talpak
tápellátás: 230 V / 50 Hz
méret: 260 x 154 x 304 mm
Gyártó: HOME
előre / hátra üzemmód: igen
kebbe készítő: igen
kolbász / hurkatöltő: igen
méret: 260 x 154 x 304 mm
tápellátás: 230 V~ / 50 Hz
teljesítmény: 450 W / max. 1300 W
tömeg: 3, 4 kg
vágókés: rozsdamentes kés
vágórostély: tartozék 3 db rozsdamentes vágórostély (3 mm finom, 5 mm normál, 7 mm durvan